Informácie  |  pdfFactory  |  pdfFactory Pro  |  pdfFactory SE  |  Prevzatie a odkazy  |  Cenník a objednávka  |  Kontakt
FinePrint Software // Informácie
Aktuálne novinky
*  07.04.2018
V rámci verzií x.25 bolo zdokonalené prispôsobenie veľkosti náhľadov, práca so zväčšovaním a zmenšovaním obrazu, práca s veľkými bitmapovými obrázkami a boli realizované aj ďalšie vylepšenia a opravy nedostatkov.
*  01.11.2017
V rámci verzií x.20 bol odstránený problém s prekreslovaním grafov Excel a inej grafiky, tiež bola opravená nesprávna poloha nástrojovej lišty a neresponzívnosť okna programu pri výkone dlhých operácií.
*  29.09.2017
Vo verziách x.19 bol zrýchlený štart programu a bola opravená chyba v číslovaní strán.

 
*  9.5.2018
Autorská firma Sparx Systems, dodávajúca riešenie Enterprise Architect prechádza pri verzii 14 na nový systém licencií (boli zrušené niektoré edície a zavedené nové) a súčasne došlo k miernemu cenovému posunu nahor.
*  10.4.2018
Autorská firma TeamViewer prechádza na nový model licencovania založený na predplatnom. Firma AVIR vie ponúknuť 12-mesačné predplatné jednotlivých druhov licencie, ktoré predstavuje cca 60% pôvodnej ceny trvalej licencie. V predplatnom je ale zahrnutý nárok na všetky aktualizácie programu.
Informácie z www.avir.sk
Informácie
pdfFactory - program pre rýchle a jednoduché vytváranie PDF dokumentov zo všetkých aplikácií umožňujúcich tlač dokumentov. Výhodou pdfFactory je, že vo vytvorenom PDF dokumente sa zachovávajú všetky informácie (fonty, rozloženie a formátovanie originálneho dokumentu).

Program pdfFactory si môžete bezplatne vyskúšať po dobu tridsiatich dní. Neváhajte a spoznajte množstvo užitočných funkcií programu pdfFactory.

Program pdfFactory existuje vo verzii štandard a vo verzii Pro obohatenej o možnosť zadávania rôznych bezpečnostných nastavení (heslo, ochrana proti kopírovaniu textu a grafiky, ...). Obe verzie existujú aj v modifikácií ServerEdition pre sieťové prostredie.

V prípade záujmu o registráciu pdfFactory Vám ponúkame cenník. Na Vaše otázky a objednávky s radosťou odpovie firma AVIR, ktorá je oficiálny predajca produktu pdfFactory na Slovensku.

Program pdfFactory je šírený ako shareware. Skúšobná (trial) verzia obsahuje všetky funkcie. Jediným obmedzením je, že na každej vytlačenej strane sa nachádzajú reklamné informácie. Zakúpením programu dostanete registračný kľúč pomocou ktorého zmeníte trial verziu na plnú verziu. Plná verzia je bez tlače reklamných informácií.

Súvisiace odkazy:
 
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2008 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.