Informácie  |  pdfFactory  |  pdfFactory Pro  |  pdfFactory SE  |  Prevzatie a odkazy  |  Cenník a objednávka  |  Kontakt
FinePrint Software // Informácie
Aktuálne novinky
*  17.12.2018
Boli uvoľnené verzie .36.
*  8.12.2018
Vo verziách .35 boli odstránené niektoré problémy vyskytujúce sa v predošlej verzii.
*  2.11.2018
Vo verziách .34 bol zvýšený výkon zobrazenia a tvorby PDF súborov a upravené drobné nedostatky predošlej verzie.

 
*  1.8.2018
Autorská firma Sparx Systems, dodávajúca riešenie Enterprise Architect zavádza zmeny v cenníku multilicencií, keď znížila počet cenových pásiem. Cena 1 licencie je teraz platná pre celé pásmo 1-49 licencií.
*  19.7.2018
Firma AVIR si dovoľuje ctených zákazníkov upozorniť, že v dňoch od 20.7. do 29.7. si vyberie celozávodnú dovolenku. V tomto období poprosím zákazníkov o trpezlivosť - raz za rok si treba aj oddýchnuť...
Informácie z www.avir.sk
Informácie
pdfFactory - program pre rýchle a jednoduché vytváranie PDF dokumentov zo všetkých aplikácií umožňujúcich tlač dokumentov. Výhodou pdfFactory je, že vo vytvorenom PDF dokumente sa zachovávajú všetky informácie (fonty, rozloženie a formátovanie originálneho dokumentu).

Program pdfFactory si môžete bezplatne vyskúšať po dobu tridsiatich dní. Neváhajte a spoznajte množstvo užitočných funkcií programu pdfFactory.

Program pdfFactory existuje vo verzii štandard a vo verzii Pro obohatenej o možnosť zadávania rôznych bezpečnostných nastavení (heslo, ochrana proti kopírovaniu textu a grafiky, ...). Obe verzie existujú aj v modifikácií ServerEdition pre sieťové prostredie.

V prípade záujmu o registráciu pdfFactory Vám ponúkame cenník. Na Vaše otázky a objednávky s radosťou odpovie firma AVIR, ktorá je oficiálny predajca produktu pdfFactory na Slovensku.

Program pdfFactory je šírený ako shareware. Skúšobná (trial) verzia obsahuje všetky funkcie. Jediným obmedzením je, že na každej vytlačenej strane sa nachádzajú reklamné informácie. Zakúpením programu dostanete registračný kľúč pomocou ktorého zmeníte trial verziu na plnú verziu. Plná verzia je bez tlače reklamných informácií.

Súvisiace odkazy:
 
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2008 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.