Informácie  |  pdfFactory  |  pdfFactory Pro  |  pdfFactory SE  |  Prevzatie a odkazy  |  Cenník a objednávka  |  Kontakt
FinePrint Software // Informácie
Aktuálne novinky
*  08.08.2019
Vyšli bugfix verzie FinePrint 10.02 a pdfFactory 7.02.
*  26.07.2019
Po krátkom čase autori uvoľnili FinePrint vo verzii 10.01 a pdfFactory 7.01. Boli odstránené drobné nedostatky predošlej verzie a tiež bol optimalizovaný výkon aplikácií.
*  14.07.2019
Vychádzajú produkty FinePrint ver.10 a pdfFactory ver.7. Okrem krajšieho používateľského rozhrania, poskytujú vylepšenia funkcie zosvetlenia, nové klávesové skratky pre ovládanie priblíženia a najmä zvýšenie rýchlosti spracovania a zmenšenie spúšťateľných súborov. Tiež je zabezpečená kompatibilita s Windows Server 2019.

 
*  8.7.2019
V súvislosti s plánovaným uvoľnením poštového klienta The Bat! vo verzii 9 dochádza k zvýšeniu cien nových licencií aj upgradov z predošlých verzií.
*  30.5.2019
Firma ESET varuje pred zraniteľnosťou, ktorá môže viesť k masovému útoku podobnému WannaCry.
Informácie z www.avir.sk
Informácie
pdfFactory - program pre rýchle a jednoduché vytváranie PDF dokumentov zo všetkých aplikácií umožňujúcich tlač dokumentov. Výhodou pdfFactory je, že vo vytvorenom PDF dokumente sa zachovávajú všetky informácie (fonty, rozloženie a formátovanie originálneho dokumentu).

Program pdfFactory si môžete bezplatne vyskúšať po dobu tridsiatich dní. Neváhajte a spoznajte množstvo užitočných funkcií programu pdfFactory.

Program pdfFactory existuje vo verzii štandard a vo verzii Pro obohatenej o možnosť zadávania rôznych bezpečnostných nastavení (heslo, ochrana proti kopírovaniu textu a grafiky, ...). Obe verzie existujú aj v modifikácií ServerEdition pre sieťové prostredie.

V prípade záujmu o registráciu pdfFactory Vám ponúkame cenník. Na Vaše otázky a objednávky s radosťou odpovie firma AVIR, ktorá je oficiálny predajca produktu pdfFactory na Slovensku.

Program pdfFactory je šírený ako shareware. Skúšobná (trial) verzia obsahuje všetky funkcie. Jediným obmedzením je, že na každej vytlačenej strane sa nachádzajú reklamné informácie. Zakúpením programu dostanete registračný kľúč pomocou ktorého zmeníte trial verziu na plnú verziu. Plná verzia je bez tlače reklamných informácií.

Súvisiace odkazy:
 
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2008 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.