Informácie  |  Výhody používania  |  Štandardná verzia  |  Serverová verzia  |  Prevzatie a odkazy  |  Cenník a objednávka  |  Kontakt
FinePrint Software // Výhody používania programu FinePrint
Výhody používania programu FinePrint
FinePrint šetrí Vaše peniaze a čas. Používaním FinePrint-u sa vyhnete mnohým problémom ktoré by ste bez neho museli riešiť sami.

Tlač manuálov, PDF súborov, zmlúv, faktúr a iných dokumentov stojí čas a peniaze. Čím viac dokumentov, tým viac problémov s uskladňovaním a prenosom ťažkých dokumentov. S FinePrint-om môžete tlačiť 2, 4 alebo 8 strán dokumentu na jeden hárok papiera. Ušetríte tým množstvo papiera, peňazí, času a miesta.

Internetové stránky často obsahujú menej informácií ako sa zmestí na jednu stranu A4. Tlačené sú ale ako jedna celá strana A4. Pomocou náhľadu vo FinePrint dokážete odhaliť zbytočné strany a vysporiadať sa s nimi pred samotnou tlačou.

Pri cestovaní potrebujete vytlačiť cestovný poriadok, informácie o ubytovaní a mapy. Znamená to vytlačiť veľa internetových stránok a niesť ich so sebou. FinePrint umožňuje ľubovoľne zoskupiť a preusporiadať tlačené dokumenty. Všetky spolu sa dajú nakoniec vytlačiť ako jedna malá brožúrka. Daľšou možnosťou je uloženie ako jeden dokument. Takto sa dajú všetky potrebné informácie jednoducho poslať elektronickou poštou.

Tlačené strany často obsahujú málo dôležitých údajov. Tlačením viacerých strán dokumentu na jeden hárok papiera ušetríte papier a čas potrebný na otáčanie stránok.

Tlačené internetové stránky sú často zalomené na najmenej vhodných miestach. Čítanie takýchto dokumentov je niekedy značne obtiažne. S FinePrint-om dokážete zmenšiť tlačený dokument na zvolený formát strany. Ak tlačíte niekoľkostranové tabuľky, zlepší sa ich čitateľnosť.

Internetové stránky často obsahujú veľa reklamných obrázkov. Tlač reklamy zaberá čas a míňa vaše peniaze. S FinePrint-om dokážete odstrániť obrázky z tlačeného dokumentu. Tlač potom prebieha omnoho rýchlejšie a šetrí sa toner alebo atrament.

Tlač internetových stránok s rámami (frames) môže niekedy obsahovať veľa prázdnych strán. Znamená to zbytočne použitý papier. Pomocou náhľadu vo FinePrint-e dokážete odhaliť problém s rámami a prázdnymi stranami. Šetríte tým papier.

V prípade, že používate vlastný hlavičkový papier si zrátajte koľko peňazí naviac Vás stojí hárok hlavičkového papiera oproti normálnemu papieru bez hlavičky. FinePrint umožňuje tlač hlavičky s ľubovoľným dokumentom. Aj s dokumentom je tlačeným pomocou programu nepodporujúceho takúto možnosť. A naviac je tu možnosť náhľadu na celý dokument s hlavičkou pred samotnou tlačou.

Spojenie viacerých dokumentov tlačených z rôznych aplikácii do jedného dokumentu je prakticky nemožné. FinePrint umožňuje skladanie a usporiadanie tlačových úloh z rôznych aplikácií do jedného dokumentu.

Tlač rovnakej hlavičky, päty alebo vodotlače z ľubovoľnej aplikácie je veľmi náročné, ba niekedy až nemožné. Pomocou FinePrint-u je možné pridať vlastnú hlavičku, pätu a vodotlač do ľubovoľného dokumentu.

Ukladanie výstupu z rôznych aplikácii v jednotnom formáte je ťažké a často núti k nechceným kompromisom. FinePrint umožňuje ukladať tlačené stránky alebo celé dokumenty v rôznych formátoch. Naviac je možné ich uloženie do schránky (clipboard).
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2008 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.